kendidüğünüm.com nedir?
kendidüğünüm.com yeni evlenecek çiftlerin özel günlerinin tadını çıkarmaları için tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak, benzersiz bir deneyime sahip olmalarını sağlar. Hayallerindeki düğünü organize etmenin en kolay ve uygun fiyatlı yöntemi kendidüğünüm.com’da yer alır. Evlendirme dairesinden düğün mekânlarına, gelinlik seçiminden fotoğraf çekimine yeni çiftlerin aradığı her şey burada bir araya geliyor. 

kendidüğünüm.com avantajları
- kendidüğünüm.com ile çiftler, tam olarak istedikleri, benzersiz ve özel detaylara sahip düğüne sahip olur. 
- Evlilik teklifi, nişan, kına ya da düğün ile ilgili tüm süreçleri kendidüğünüm.com üzerinden planlayabilir, uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirebilir ve yüzlerce detayı tek bir yerden kontrol edebilir. Bu sayede gelin arabası, alyans, düğün pastası veya balayı için tek tık ile gerekli düzenlemeler ve ayarlamalar gerçekleştirilir.
- Düğün ve organizasyonlarda değişen modayı kendidüğünüm.com aracılığıyla takip edebilir, yeni trendleri yakalayabilirsiniz. 
- Blog yazıları ve evlenen çiftlerin yorumları, yeni evlenecek çiftlerin hayallerindeki organizasyonları geliştirebilmelerine katkı sağlar. 
- Doğru yeri aramak ya da uzun süren telefon konuşmalarına son verin. Düğün firmaları için ücretsiz fiyat tekliflerini kendidüğünüm.com güvencesi ile hızlı bir şekilde alın. 
- kendidüğünüm.com’un yeni evlenecek çiftlere sunduğu avantajlar bu kadarı ile sınırlı değil. Aynı zamanda sitede farklı departmanlara uygulanan özel indirim ve kampanyalar, çiftler için kaçırılmayacak fırsatlardandır. 
- kendidüğünüm.com’da iletişim çok kolay. Telefon numarası, email adresi ve sosyal medya seçenekleri dilediğiniz an bize ulaşmanızı mümkün kılar. 

nasıl işler?
1. Düğününüzü Planlayın
Benzersiz binlerce alternatif arasından dilediğinizi seçerek düğününüzü planlayın. 
2. Düğün Firmaları
Aklınızdaki fikirler ve firmaların sunduğu seçenekleri inceleyerek, fiyatlar hakkında hızlı ve ücretsiz bir şekilde bilgi sahibi olun.
3. Anlaşma Sağlayın
Düğününüzü hayata geçirmek üzere firmalar ile iletişime geçin ve anlaşma sağlayın. Bu adımda kendidüğünüm.com’un sunduğu özel fiyat ve indirim avantajlarını kaçırmayın. 

firmaların kendidüğünüm.com ile çalışma nedenleri
- Çiftlerin özel günlerini organize etmek amacıyla baktıkları ilk yerlerden biri olan kendidüğünüm.com, firmalar ile kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde eşleşmelerini sağlar. 
- Özel konseptler ve farklı fikirler kendidüğünüm.com’u kullanan yenilikçi binlerce çiftin ilgi alanındadır. 
- Çiftler, firma hizmetlerini danışmak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için firmalar ile ücretsiz ve pratik bir şekilde iletişime geçmenin avantajlarından yararlanır. 
kendidüğünüm.com sağladığı çok sayıda ayrıcalık ile çiftler için önemli ölçüde cazip bir seçenektir. 
- kendidüğünüm.com üzerinden güvenilir sağlayarak marka değerlerini yükseltirler. 

biz kimiz?
kendidüğünüm.com, evlenecek çiftlerin üzerindeki düğün sorumluluğunu hafifletmeyi amaçlar. Düğün sektöründe sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile çiftlere kolaylık sağlar, standart fikirlerin dışına çıkarak hayallerini gerçekleştirmelerine olanak tanır. Her ay yüz binlerce kullanıcı düğün organizasyonları için kendidüğünüm.com’a danışır ve avantajlarından yararlanır. Bursa’nın en prestijli markalarından biri olan Kendi Düğünüm, çiftlerin en özel gününü özenle güzelleştirir ve organizasyon yükünü azaltarak yalnızca mutluluklarına odaklanmalarını sağlar. 

misyon & vizyon 
kendidüğünüm.com’un misyonu, aşk ile aşıklar için çalışmaktır. Vizyonu ise farklı tarz ve zevklere uygun düğünlerin tasarlanmasında birincil rol oynayarak Türkiye çapında hizmetlerini genişleterek, kullanıcılara hak ettikleri en iyi hizmeti sunabilmektir. 

nerede çalışıyoruz?
kendidüğünüm.com şuan için sadece Bursa’da aktif olarak çalışmaktadır. Bu sayede yeni evlenecek çiftler Bursa’da kendidüğünüm.com ile hayallerindeki düğün organizasyonlarına bir tık uzaklıkta olurlar. Üstelik gelişmiş iletişim kanalları, çiftlerin diledikleri yardımı kolaylıkla almasına olanak tanır.