Düğün Hikayeleri

Masal & Coşkun

“Düğünler gelin ve damat için en uğraşlı bir o kadar da en kıymetli anların biriktiği ortamlardır. Organizasyon firmamızın ekip üyeleri ise bizi bu yolda meşakkatle, bıkmadan ve tüm nazlanmalarıma rağmen sınırsız bir ilgi ve destekle bizi en güzel günümüze hazırladılar. ...”

hikaye
Masal & Coşkun

Hikayeyi Oku

Canan & Selim

“Organizasyon firma seçimi konusunda oldukça doğru bir tercih yaptığımızı geceyi eğlenerek ve unutulmaz anılara imza atarak, kapatırken anladık. Kendi düğünlerimizde organizasyon firmaları sayesinde her şey mükemmel ilerledi. Ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

hikaye
Canan & Selim

Hikayeyi Oku

Selma & Cemil

“Pasta konusunda çok takıntılıyım diyebilirim. Maket pasta kesmek –kesiyor gibi yapmak bana mantıklı gelmiyor. Bu nedenle böyle bir şeyi asla istemediğimi söyledim. Catering firması neredeyse maket kadar güzel bir pasta hazırlamıştı. Belki maket pasta gibi çok katlı ve ...”

hikaye
Selma & Cemil

Hikayeyi Oku

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.