Selma ve Cemil Düğün Hikayesi

Nasıl Tanıştınız?

İlkokuldan arkadaşımdı, ancak ben üniversiteye gidene kadar aramızda bir şey olmadı. Bir gün sosyal medyadan bana mesaj attı ve konuşmaya başladık. Daha sonra her gün birbirimizle konuşmadan vakit geçiremiyorduk. Cemil, üniversite okuduğum şehre geldi ve birlikte iyi vakit geçirdik. Okulum bitene kadar ailelerimize söylemedik. Memlekete geri döndüğümde de nişanlandık.

Hazırlık Aşaması?

Önceliği okuluma verdim ve bitirmeyi bekledim. Mezun olunca Ankaradan memleketim olan Bursaya taşındım. Aynı mahallede büyüdüğümüz için başlarda yakın çevremize söylemeye çekindik. Cemil, doğum günümde bana evlenme teklif etti ve bizim için heyecanlı bir süreç başlamış oldu. Kız isteme ve söz törenini aynı gün yaptık. Küçük bir nişan yapınca düğünün gösterişli olması konusunda karar kıldık.

Düğün Mekanınızı Nasıl Seçtiniz?

İnternette en iyi ve orijinal düğün fikirlerini araştırırken karşıma kendidüğünüm.com çıktı. Birkaç firma ile iletişime geçtim ve aklımdaki düğünü genel hatlarıyla anlatarak, detaylar konusunda kararsız kaldığımı belirttim. Özellikle bir firmanın tam olarak istediğim şekilde düğün seçenekleri sunması beni heyecanlandırdı. Cemil ile konuştuğumda arzu ettiğimiz düğün konseptini tam olarak bulduğumuza emindim. Bursanın muhteşem manzaraya sahip düğün salonlarından birinde düğünümüz gerçekleşti. Organizasyon, süslemeler ve yemekler tek kelime ile harikaydı. Hayalimizdeki düğünü hayata uyarladıkları ve her ayrıntı öncesi bize danışarak emin olmaya özen gösterdikleri için organizasyon ekibimize kucak dolusu sevgiler ve teşekkürler!

Diğer Detaylar

Pasta konusunda çok takıntılıyım diyebilirim. Maket pasta kesmek –kesiyor gibi yapmak bana mantıklı gelmiyor. Bu nedenle böyle bir şeyi asla istemediğimi söyledim. Catering firması neredeyse maket kadar güzel bir pasta hazırlamıştı. Belki maket pasta gibi çok katlı ve abartılı değildi ancak son derece güzel görünüyordu ve tadı da enfesti. Ellerine sağlık!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.