Masal ve Coşkun Düğün Hikayesi

Nasıl Tanıştınız?

Eşimle üniversite yıllarımda tanıştım ve 1 yıl kadar sonra evlendik.

Hazırlık Aşaması?

İki düğün ve iki kına yaşamış biri olarak düğünün, organizasyon firmalarıyla senkronize halde hazırlık gerektiren bir ekip işi olduğunu anladım. Her şeyi en ince detayına kadar hesapladım. Haftalarca masa dizaynı, oturma düzeni, nikah hediyelikleri, vs. birçok detayları gözden geçirerek kontrol ettim. Ancak bu detaylarda kaybolmama, organizasyon ekibim müsaade etmedi. Ne istediğimi doğru anlatabildiğiniz sürece hayat kurtaran ekipler, olarak nitelendiriyorum. Eşim ve ben iki ayrı şehirde yaşıyorduk. Bu nedenle Bursa ve Ankara olmak üzere, iki ayrı şehirde organizasyon yapmam gerekiyordu. İkisini de farklı konseptlerde düşündük. İstanbul salon düğünü olacaktı. Bursa'da kır düğünü organizasyonu ile mistik bir ortam olarak hayal etmiştik. Fakat işler yolunda gitmedi, Sonbahar gelini olacaktım.

Düğün Mekanınızı Nasıl Seçtiniz?

Tarihlerin, hava koşullarına takılması nedeniyle tam tersi bir durum yaşanarak, Bursa düğünüm kır düğünü olarak kayıtlara geçti. Ankara ise salon düğünü oldu. Organizasyon firmam, son bir hafta kala sistemin değişmesiyle, panik ortamı oluşmasına izin vermedi ve her şey hayal ettiğim gibi oldu. Davetliler haftalar öncesinden belirlenen, mistik bir ortam eşlinde masalara oturmalarıyla, heyecan biraz olsun yatışmaya başlamıştı. Son dakika değişiklikleri korkusuyla nikah anına kadar yaşadığım heyecanımı paylaşan, düğün salonumun organizasyon ekibine sonsuz teşekkürler. Her şey planlanan şekilde ilerledi ve nikah sonrasında ilk dans ile heyecan yerini keyifli saatlere bıraktı. Bursa'da yapılan kır düğünümde, nikah, eğlence ve after party konseptiyle eğlendik. Ankara düğünüm ise, bir otelin kongre salonuydu. Kendimi prenses gibi hissettiren eşsiz ve muhteşem bir düğün oldu. Organizasyon firmam beni Ankara düğünümde de yalnız bırakmadı isteklerime öyle odaklanılmış ve öylesine sınırsız bir hizmet vardı ki; Bursa'nın üzerine Ankara düğünümün sadece baş rolüydüm. Her şey olmasını istediğim gibi klasik ve gelenekçi bir temada, sınırsız eğlence ile geçerken vaktin nasıl geçtiği ve gecenin nasıl sonlandığını yakalayamadım.

Diğer Detaylar

Düğünler gelin ve damat için en uğraşlı bir o kadar da en kıymetli anların biriktiği ortamlardır. Organizasyon firmamızın ekip üyeleri ise bizi bu yolda meşakkatle, bıkmadan ve tüm nazlanmalarıma rağmen sınırsız bir ilgi ve destekle bizi en güzel günümüze hazırladılar. Kısaca; kendi düğünüm organizasyon ekibi sayesinde muhteşem bir düğün oldu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.