Canan ve Selim Düğün Hikayesi

Nasıl Tanıştınız?

Selimle üniversitede öğrenciyken, arkadaş ortamında tanıştık. Önceleri arkadaşlıkla başlayan ilişkimiz, Selimin duygularını anlatmasıyla aşka dönüştü. Aslında ben de hep içten içe duygular besliyordum. Ancak ilk adımı ondan bekledim. Sevgili olduktan sonra 1,5 yıl birlikte ders çalışarak, okulun hemen bitmesi için çok emek verdik. Çünkü daha ilişkimizin başlarında okul bittiğinde, evlenme kararı almıştık.

Hazırlık Aşaması?

Okulun bitmesiyle ve evlenme tarihimizin yaklaşmasıyla birlikte adeta bir kaosun içine sürüklenmiştik. Bursa'da yaşadığımız için Bursa'da düğün yapmamız gerekiyordu. Aynı zamanda ailelerimizin talebi üzerine, memleketimiz bursa'da düğün yapmamız şarttı. Günlerce bir sürü detayla uğraştık, mekan seçimleri, süslemeler, gelin saçı her şey çok karmaşıktı. Bizim zor durumda olduğumuzu gören bir yakınımızın tavsiyesi üzerine bir düğün organizasyon firması ile çalışmaya başladık.

Düğün Mekanınızı Nasıl Seçtiniz?

Birçok araştırma sonucunda “kendi düğünüm” sitesinde bulunan sapphire organizasyon ekibiyle anlaşma sağlamaya karar verdik. Bu kararı vermemizdeki en büyük sebep görüştüğümüz ekibin samimi, içten ve yardımsever halleriydi. Bizim için her şeyin en iyisini yapmaya hazırlardı. İlk görüşmemiz için çok seçenekli konseptlerden oluşan bir sunum hazırlanmıştı. Düğün mekanlarını seçerken, organizasyon ekibinden çok destek aldım. Ankara için salon düğünü tercih ettik. Balıkesir'de bahçeli bir restoran seçtik. Ayrıca nikahımız da burada yapıldı. Bursa'daki düğün için de bir otelin balo salonunu tercih ettik. Organizasyon ekibi tarafından o kadar güzel seçenekler sunuldu ki, seçim yaparken bir an zorlandım. Ancak avantajım 3 ayrı mekanda düğünüm olacaktı ve bütün konseptlerde ekip en güzelini sunuyordu. Sonuç olarak 3 muhteşem düğünü, kendi düğünüm organizasyon ekibi sayesinde yaptık. Her mekan özenle hazırlanmıştı. Bize sadece eğlenmek ve gecenin tadını çıkarmak kaldı. Birçok sürprizleri oldu. Misafirlerimizde bizim gibi çok eğlendi. Ailemizi hiç yormadan, 3 düğün keyfini yaşattık. Organizasyon firmasından destek almak güzel bir tercih oldu.

Diğer Detaylar

Organizasyon firma seçimi konusunda oldukça doğru bir tercih yaptığımızı geceyi eğlenerek ve unutulmaz anılara imza atarak, kapatırken anladık. Kendi düğünlerimizde organizasyon firmaları sayesinde her şey mükemmel ilerledi. Ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.