Hayal Moda Evi

Hayal Moda Evi

Mesaj Gönder

Hayal Moda Evi - Resimler

Açıklama

Biz, modaya tutkuyla bağlı ve bu alanı seven iki kız kardeş olarak Hayal Moda Evi Bursa Osmangazi’deki gelinlikçimizin kurucularıyız. 80’li yıllarda bu mesleğe adım attık ve ilgimizi, çalıştığımız süre boyunca tecrübeye dönüştürdük. Aradan geçen zaman boyunca alt yapısını oluşturduğumuz fikrimizi nihâyet 1997 yılında uygulamaya geçirdik ve kendimize ait modaevimizi açtık. O günden beri de aynı heyecan ve hevesle çalışmaya devam ediyoruz. Ancak artık arkamızda işini severek yapan profesyonel ve uzman bir ekip var. Üstelik 2015 yılında ise ailemizin ikinci nesli de aramıza katıldı ve artık geçmişin deneyimleri günümüzün genç ve dinamik trendleriyle buluştu. Bu sayede her zamankinden daha güçlü bir şekilde işlerimizi devam ettiriyoruz.

Başarımızın kaynağını her müşterimize eşit bir şekilde sunduğumuz özenli ilgi ve alâkada görüyoruz. Ekip çalışması ile titiz bir şekilde çalışıyor ve işlerimizi tam zamanında layığı ile tamamlıyoruz. Üretimlerimizde kullandığımız kumaşları ve dantelleri hem çeşitlilik hem de kalite açısından tatmin edici bir şekilde temin ediyoruz. Özel tasarım ve dikim gelinlik hayali kuran gelinlerimize bu konuda gözü kapalı teminat verebiliriz. Ekibimiz tarafından gelinin tüm arzuları dikkate alınarak tasarlanan elbiseler terzilerimiz tarafından ince el işçilikleriyle dikilir.

Modaevimizde aynı zamanda çok sayıda hazır model ve gelinlik ve abiye nişanlık da bulunduruyoruz. Zevkine hitap eden ve bütçesine uygun modelleri buradan da seçebilir ve kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Konum olarak Bursa Altıparmak Hayal Moda Evi’mizin bulunduğu caddedir. Merkezi lokasyonumuz sayesinde şehrin her bölgesinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Hafta sonları da hizmet verdiğimiz için çalışan gelinlerimiz de rahatlıkla bizden hizmet alabiliyorlar. Dilerseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın ve randevulaşarak yüz yüze görüşme şansı yakalayalım. Sizi hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturmak için sabırsızlanıyoruz!


Genel Özellikler

Minimum Fiyat

3000 TL-5000 TL

Teslim Süresi

6 hafta


Sorular

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

1-3

Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

Özel dikim, Kişiye Özel Tasarım, Hazır Gelinlik ve Abiye


Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Abiye ve Nişanlık

0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.