Arda Kuyumcu Haute Couture

Arda Kuyumcu Haute Couture

Mesaj Gönder

Arda Kuyumcu Haute Couture - Resimler

Açıklama

Bir düğünün olmazsa olmazı çok fazla şey vardır ve bunları saymaya kalksak ya saymakla bitmez ya da hepsini sayarız kelimeler tükenir. Ancak içlerinden bir tanesi var ki ne olursa olsun sizi hep iyi ve mutlu hissettirmeye yeter. Örneğin mekânla ilgili bir şeyler yolunda gitmeyebilir veya sipariş ettiğiniz çiçeklerin rengi yanlış olabilir ve daha pek çok şey. Ancak her şeye rağmen en mutlu olmanız gereken gününüze olması gerektiği gibi devam edebilmenizi sağlayan tek şey gelinliğinizdir. Bursa modaevleri içerisinde de bunu en iyi yapacaklardan bir tanesi, Arda Kuyumcu Haute Couture olarak sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Hatırı sayılır bir süredir moda sektöründe faaliyet gösteriyor ve yenilikçi bakış açımızı yaptığımız işe ve icra ettiğimiz mesleğimize aktarıyoruz. Bu işi gerçekten severek ve bir o kadar da saygı duyarak yapıyoruz ki sahip olduğumuz tutkunun son derece önemli ve değerli olduğunu düşünüyoruz. Her biri yetenekli ve bir o kadar da tecrübeli zanaatkârlardan oluşan büyük bir ekibiz. Tasarımcısından terzisine herkes özenli ve titiz bir şekilde mükemmeliyetçi bir vizyonla çalışmaya devam ediyor.

Gelinlikler üzerinde, gelinlerimizin istek ve arzularını tamamen karşılayan bir çaba ile çalışıyor ve vakti zamanında eksiksiz bir şekilde işimizi teslim ediyoruz. Adı üzerinde haute coture çalışan bir firma olarak elbette ki kişiye özel tasarımlar ve dikimler yapıyoruz. Gelinimizin vücut tipine, beden ölçülerine, zevklerine ve düğünün konseptine göre tüm bu parametreleri değerlendirerek bir çalışma ortaya koyuyoruz. Birbirinden güzel kumaşlar, danteller, renkler ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Hazır modeller ve nişanlıklar da çalışabiliyor, gelinimizin zevkine ve bütçesine göre ona hayalindeki elbiseyi teslim ediyoruz. Eğer Arda Kuyumcu markasına sahip size özel bir gelinliğe sahip olmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.


Genel Özellikler

Minimum Fiyat

3000 TL-5000 TL

Teslim Süresi

4 hafta


Sorular

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

3-5

Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak, Gelin buketi, Şapka, Gelin kesesi, Eldiven, Kuşak, Gecelik / sabahlık

Hangi tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

Kişinin kendisine özel modeller tasarlıyoruz.


Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Hazır Model, Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.