1001 Gecce Gelinlik Tasarım

1001 Gecce Gelinlik Tasarım

Mesaj Gönder

1001 Gecce Gelinlik Tasarım - Resimler

Açıklama

Klasik terzi özeniyle son teknolojik dikiş ve kalıp sistemlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan ustalıkla üretilen 1001 Gecce Gelinlik özel tasarımları göz kamaştırıyor.

En kaliteli kumaş ve dantellerin, değerli taşların kullanıldığı özel tasarım gelinlikler girdiği her mekana değer katar ve farklılığını gösterir. Birbirine benzeyen, konfeksiyon usulü seri üretilmiş, ruhsuz tül yumaklarından oluşan gelinliklere burada rastlamanız mümkün değildir.

1001 Gecce Gelinlik gelinleri hayallerindeki gelinliği anlatırken, uzman stil danışmanlarımız, terzilerimiz, tasarımcılarımız tarafından önce dinlenirsiniz. Daha sonra sizin istekleriniz dikkate alınarak, profesyonellerin önerileri eşliğinde, en doğru modeli bulabilirsiniz. Sadece anlatarak yada resimlerden bakarak değil, mağazamızda hazır durumda olan geniş ürün yelpazesiyle,üzerinize giyerek, deneyerek, görerek karar verebilirsiniz.

1001 Gecce Gelinlik'te son trend gelinliklerin yanı sıra , Klasik tarzda saraylara layık saltanat serisi bulunmaktadır. Bu koleksiyon daha ağır danteller, taşlar, ipekler, taftalar kullanılarak tasarlanmış özel bir koleksiyondur.

1001 Gecce Gelinlik gelinleri hakkettikleri özeni, titizliği ve İlgiyi olması gerektiği gibi rahat ve huzurlu bir mağaza içinde görürler. Bahar ve yaz gelinleri sıkıcı mağaza ortamı içinde saatlerce vakit geçirmezler. Villa konseptli mağazamızın konforu ve yazlık bahçemizdeki Gelin Cafe de ikramlarımız eşliğinde küçük mola kaçamakları yapabilir. Açık havada yemyeşil ve cennetten bir köşe mimarisiyle dizayn edilmiş gelin bahçemizde görsellere ve kataloglara bakarak, karar verme aşamasında rahat eder. Alışveriş stresinden bir nebzede olsa uzaklaşıp düşünme fırsatı bulurlar.

1001 Gecce Gelinlik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için randevu sistemiyle çalışmaktadır. Randevu saatinizde tüm Gecce ekibi sadece size sunum yapmaktadır. Ani ziyaretleriniz de mağazamızın müsaitliğine göre misafirimiz olursunuz.

*Cemil İpekçi gelinlik koleksiyonu satışa sunulmuştur.


Genel Özellikler

Minimum Fiyat

1000 TL-3000 TL

Teslim Süresi

1 hafta


Sorular

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

1-3

Sağladığınız aksesuar var mı?

Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

Özel Dikim , Hazır Model , Abiye , Nişanlık modellerimiz ve Cemil ipekçi gelinlik koleksiyonumuz ile hizmet vermekteyiz.

Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.