Saraylı Moda

Saraylı Moda

Mesaj Gönder

Saraylı Moda - Resimler

Açıklama

25 yıllık bir tecrübe ile gelinlik sektöründe faaliyet gösteriyor ve hâlâ ilk günkü heyecanımız ile çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Sahibemiz Sultan Asan’ın kurduğu markamız Saraylı Moda Evi Bursa Osmangazi’de bulunuyor ve kaliteli hizmetleri ile tüm şehre buradan ulaşıyor. Atölyemizde çalışan stilistler, tasarımcılar, terziler ve modacılar olarak işimizi çok seviyor ve mesleğimizi büyük bir tutkuyla icra ediyoruz. Çok değişken ve sürekli yenilenen zevklere hitap eden bir iş yaptığımız için dünyadaki trendleri ve gelişmeleri mutlaka takip ederek üretimlerimize yansıtıyoruz.

Gelinlikler bir kadının hayatında giyip giyebileceği en değerli ve önemli elbiselerden biridir. Temsil ettiği şey açısından da düşünecek olursak birbirini seven bir çiftin hayatlarını birleştirdikleri günün en önemli simgesidir. Biz de bunun bilincinde bir modaevi olarak çalışmalarımızı ve hatta attığımız her adımı özenle ve titizlikle hesaplıyoruz. Haute couture dikim çalışabiliyor ve böyle bir günde tamamen kendine özel bir gelinlik giymek isteyen gelinlerimize tasarım yapabiliyoruz.

Gelinimizin vücut tipi, ölçüleri, tarzı, düğün konsepti ve mekânı gibi unsurların tamamını göz önünde bulundurarak dizaynımızı yapıyoruz. Tasarım ekibinden gelen çizimleri terzilerimiz devralıyor ve bu kez ince işçiliklerle dikim aşaması başlıyor. Tasarımlarımızın belli olması ve gelinimizin her koşulda memnun kalıp rahat etmesi için kumaşlarımızı, dantellerimizi değerli taşlarımızı hep kaliteli markalardan temin ediyoruz. Her şeyin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için gelinimizi birkaç provaya davet ediyoruz. Özel tasarım haricinde hazır model seçenekleri de sunuyoruz. Gerek kendi kreasyonlarımızı gerek ise en sevilen markaların en güzel modellerini mağazamızda bulundurarak tüm zevklere hitap edebiliyoruz. Dileyen gelinlerimiz nişanlık ve kınalıklarını da bizden edinebilirler.

En güzel halinizle düğününüzde bir kuğu gibi görünmek isterseniz Saraylı Moda Bursa’nın en iyilerinden biri olarak sizi bekliyor. Daha detaylı görüşmek için yukarıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla randevunuzu alabilirsiniz.


Genel Özellikler

Minimum Fiyat

1000 TL-3000 TL

Teslim Süresi

4 hafta


Sorular

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

1-3

Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Kiralama, Abiye ve Nişanlık

0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.