Kuşak Moda Evi

Kuşak Moda Evi

Mesaj Gönder

Kuşak Moda Evi - Resimler

Açıklama

Gelin adaylarının düğünlerinde kusursuz görünmelerini sağlayacak belirli detaylar vardır. Bu detayların belki de en önemlisi ise gelinliktir. Ten renginize uyumlu, gelinliği üzerinizde taşıyabildiğiniz ve göz alıcı görüneceğiniz bir gelinlik seçmek için ise detaylı bir araştırma gerekir. İşte tam da bunun için sizlere yardımcı olmak ve telafisi olmayan bugünlerde kusursuz bir gelin olmanızı sağlamak istiyoruz. Kuşak Modaevi olarak farklı gelinlik modellerini beğeninize sunarak sizin için en iyi seçeneği belirliyoruz.

Ne tür bir gelinlik aradığınızı karşılıklı olarak konuşuyoruz. Geleneksel ya da modern, sade ya da gösterişli gelinlik modellerini Kuşak Modaevinde bulabiliyorsunuz. Bununla birlikte güncel modayı ve yeni trendleri takip ederek gelinlerimize farklı modeller sunabiliyoruz. Bunları özgür tarzımızla birleştirebiliyor, hazır modeller ya da kişiye özel tasarımlar ile yeni bir hayata atacağınız ilk adımlara imzamızı atıyoruz.

- Gelinliğinizin belirlenmesinden sonraki süreci de keyifli ve stresten uzak bir şekilde tamamlıyoruz. Maksimum 3 provada gelinliğinizi vücudunuza en iyi olacak hale getiriyoruz.

- Tüm detaylar tamamlandıktan sonra gelinliğinizi en fazla 2 hafta içinde teslim edebiliyoruz.

- Hazır modellerimiz dışında özel dikimler de yapabiliyor, gelinliklerimizi kiralayabiliyoruz. Aynı zamanda abiye ve nişanlık modellerini de modaevimizde bulabiliyor, düğün dışındaki gecelerinizde Kuşak Modaevi farkını yaşayabiliyorsunuz.

- Hafta içi çalışan ya da düğün yoğunluğundan dolayı yeterli zamanı olmayan çiftlerimiz için hafta sonu da açık olduğumuzu mutlulukla söylemek istiyoruz. Bizi istediğiniz zaman tercih edebiliyor ve imkânlarımızdan yararlanabiliyorsunuz.

- Gelinliğin yanında tercih edeceğiniz aksesuarları da modaevimizde bulabilirsiniz. Gelin buketi ve duvağınızla eksiksiz bir gelin olacaksınız.

Kuşak Modaevi Bursa’da bu imkânları sunarak gelinlerin yanında oluyor. Daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.Genel Özellikler

Minimum Fiyat

1000 TL-3000 TL

Teslim Süresi

2 hafta


Sorular

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

1-3

Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak, Gelin buketi

Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Özel Dikim, Kiralama, Abiye ve Nişanlık, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.