Evlenecek çiftler için Bursa Dans Kursları

Evlenecek çiftler için Bursa dans kurslarını bu yazımızda sizler için derledik. Düğün yapacak genç çiftler, hafızlardan silinmeyecek izler bırakmak için düğün organizasyonunu olabildiğince farklılaştırmak istemektedirler. Bu doğrultuda, düğünü çeşitli faaliyetlerle eğlenceli ve gösterişli hale getirmek için hazırlık yaparlar. Son zamanlarda en popüler olan düğün faaliyetlerinden birisi de düğünde alışılmışın dışında dans gösterisi yapmaktır. Eğer siz de düğün yapacaksanız ve eşinizle dans gösterisi yapmak istiyorsanız, Bursa dans kursları ile irtibata geçerek hazırlıklara başlayabilirsiniz.


Ders Alabileceğiniz Bursa Dans Kursları


EGA Dans

Eşimle baş başa, başka çiftler olmadan özel dans kursu almak istiyorum diyorsanız, EGA Dans kursunu tercih edebilirsiniz. Bursa’da bu sektörde yıllardır hizmet veren firma, geniş hizmet yelpazesi ile birçok dans türünde kurs vermektedir. Harmandalı, özel koreografi, Flamenko, Bolero, Zeybek gibi birçok kurs türünde hizmet vermektedir.


Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi de Bursa’da hizmet veren dans kursu alabileceğiniz firmalar arasındadır. Kurucusu Tahir Özcan Ersöz’ün çocukluğundan beri çeşitli halk oyunları ile ilgilenmesi, bu işi severek yapması kursları çok verimli hale getiriyor. Neredeyse aklınıza gelebilecek bütün dans kurslarını Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi’nde alabilmeniz mümkün. Türkiye’nin farklı bölgelerine göre halk oyunlarından, Batı geleneği tarzında dans türlerine kadar birçok kurs yapılmaktadır.


Dans Evi

Bursa’da iki şubesi ile hizmet veren Dans Evi firması, 2002 yılından bu yana yaklaşık 18 yıldır bu sektörün içerisindedir. Dans Evi Bursa firması, tecrübelerinin yanı sıra, çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek için azami gayret vermektedir. Birçok dans türünde kurs veren firma, ortalama olarak sekiz hafta gibi bir sürede kurslarını tamamlamaktadır. Kurs boyunca, yapacağınız provaları firmanın kendine ait olan özel mekanda yapabilirsiniz. Özellikle gelin ve damadın düğün salonuna ya da sahneye ilk giriş zamanının, düğün boyunca en çok ilgi gören kısmı olduğunu göz önünde bulundurarak, Dans Evi firması ile birlikte ortak karar vererek istediğiniz türde kursa hemen kayıt olabilirsiniz. Kurs için düğün zamanına çok yaklaşmadan müracaat etmeniz faydanıza olacaktır. Çünkü yapılacak olan dans hareketlerinin tam olarak anlaşılabilmesi için biraz zamana ihtiyacınız olacak.