Bursada Kokteyl tarzı düğün yapılabilen en şık mekanlar

Düğünden önce kafalarda soru işareti olan konulardan biri de düğün yapılacak mekanın belirlenmesidir. Eğer Bursa’da yaşıyorsanız ve düğün yapacaksanız, Bursa’da Kokteyl tarzı düğün yapılabilen en şık mekanlara dair oluşturduğumuz bu yazıyı dikkatlice okuyup gerekirse notlar alarak bir mekanda karar kılabilirsiniz.


Ramada Bursa Nilüfer

Ramada kurumsal olarak ün yapmış bir otel firmasıdır. Otelciliğin yanı sıra müthiş tasarıma sahip mekanlarıyla Bursa’da Kokteyl tarzı düğün yapılabilen en şık mekanlar arasındadır. Ramada, yaklaşık olarak 750 kişiye kadar davetli çağırabileceğiniz kapasiteye sahiptir. Düğünü yemekli yapacaksanız, hafta içi ve hafta sonu düğünlerindeki yemek fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kokteyl kapasitesi ise 1000 kişiye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca mekanda alkol bulunmamaktadır. Şehrin merkezinde bulunan bu şık mekanı yakından görerek daha net bir karar verebilirsiniz.
Batı Palas

Müthiş mekanlardan birisi de Batı Palas’tır. Şık mekanı ve mükemmel hizmeti ile davetlilerin yüzlerini güldüren mekanlar arasındadır. Salonun tercih edilme nedenlerinden en önemlisi kullanışlı bir salona sahip olmasıdır. Salonun hiçbir yerinde kolon olmaması, davetlilere daha ferah bir ortam sunuyor. 750 – 1000 kişiye kadar kokteyl kapasitesine sahip Batı Palas, gece saat 23:30’a kadar hizmet vermektedir. Ayrıca alkol servisi de bulunmamaktadır.
Taç Mahal

Hayallerinizdeki düğünü yaşamak istiyorsanız Taç Mahal tam size göre bir mekan… Bursa’da Kokteyl tarzı düğün yapılabilen en şık mekanlar arasına adını yazdırarak, düğün yapacak çiftlerin alternatifleri arasında yerini alıyor. 750 – 1000 kişiye kadar kokteyl kapasitesine sahip olan Taç Mahal, yaklaşık 500 araçlık otopark kapasitesine de sahiptir. Ulaşım olarak oldukça kolay gidilebilecek konumda olup, Osmangazi otobüs ve minibüsleri çok yakındır.
Hanedan Palas

Unutulmaz bir düğün yapma planınız varsa, Haneden Palas’ı hiç tereddüt etmeden düğün mekanınız olarak tercih edebilirsiniz. Oldukça esnek çalışan mekan yönetimi, müşterilerine birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Örneğin; misafirlerinize sunulmasını istediğiniz yemek menüsünün tadına bakabilirsiniz. Eğer kendinize ait düğün fotoğrafçınız varsa salon ile bu durumu konuşarak düğün çekimini istediğiniz fotoğrafçıya yaptırabilirsiniz. 500 ila 750 arasında kokteyl kapasitesine sahip olan Hanedan Palas, ulaşım yönüyle de davetlilerinize kolaylık sağlayacak bir konumda bulunmaktadır.
Çırağan Club

“Çırağan” kelimesini duyunca birçok insanın aklına Çırağan Sarayı’nda düğün yapmak gelir. Çırağan Sarayı’nda düğün yapmak imkansız gibi gelebilir; ancak Bursa’nın saray tadında düğün yapabilmenizi sağlayacak mekanı olan Çırağan Club’ta düğün yapmak imkansız değildir. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, hizmete odaklanan bu şık mekanda düğün yapma kararı vererek, hafızlardan silinmeyecek bir gün geçirebilirsiniz. 750 ila 1000 kişilik kokteyl kapasitesine sahip olan Çırağan Club, hem açık alana hem de kapalı alana sahiptir. Düğün yapacağınız zamanın mevsimine göre düğününüzü kapalı veya açık alanda yapma tercihinde bulunabilirsiniz. Mekanda alkol servisi bulunmamaktadır.