Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin dünya evine girdi

Ünlüler dünyasında yer alan ve yaklaşık 2,5 yıl birlikteliklerinin ardından Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat dünya evine girdiler. Ünlü çift Gönülçelen adlı dizide tanışarak aşk serüvenlerini başlatmışlardı. Aradan geçen yıllardan sonra tiyatro oyunları ile yoları tekrar birleşti. Bu birlikteliğin sonunda da dünya evine girdiler.


Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin nerede düğün yaptılar?

Ünlü çift gayet sade bir düğün yaparak mutluluğa adım attılar. Düğü mekanlarını kaplı bir alanda yapmayı tercih etmediler; Narköy Ekolojik Otel’de açık havada yaptılar.


Düğün oldukça sadeydi

Hem pandemiden dolayı hem de kendi aralarında yapmak istemelerinden dolayı olsa gerek, yapılan nikah oldukça sadeydi. Çiftin yakın akrabaları ve arkadaşları nikah törenine katıldılar. Bu mutlu haberi ise sosyal medya hesaplarından hayranlarına duyurdular.


Aşkın yaşı yoktur

Zeynep Tuğçe Bayat 30 yaşında, Cansel Elçin ise 46 yaşında iken birliktelik kurdular ve nikah kıydılar. Bu çiftimizin birlikteliğinden çıkaracağımız güzel mesajlar arasında “aşkın yaşı yoktur” düşüncesi de vardır. Aralarında 16 yaş olan ünlü çift, oldukça mutlu pozlar vererek mutluluklarını sergilediler.


Cansel Elçin mutluluğunu işte böyle dile getirdi

Ünlü oyuncu Cansel Elçin, sosyal medya hesabından mutluluğunu dile getirdi. Zeynep Tuğçe Bayat ile evlendiği günün, hayatının en güzel günü olduğunu; her haline aşık ve hayran olduğunu, çok sevdiğini ifade etti. Ayrıca hayatının sonuna kadar Zeynep Tuğçe Bayat’ı mutlu etmek için uğraşacağına dair söz verdi. Ünlüler arasında bu şekilde güzel ilişkileri görmek ve böyle muhteşem aşkların yaşandığını bilmek sevindirici. Genellikle kısa süreli ilişkilerin ardından mutsuzluk haberlerini gördüğümüz şu dönemde, insanlar arasında popüler olan ve ilgiyle takip edilen kişilerin örnek bir yaşam sergilemesi toplum açısından büyük önem taşıyor. Mutlu başlayıp, mutlulukla sürdürülen birlikteliklerin olması, genç nesiller için güzel örnek olmakla birlikte; herkes tarafından gıpta edilerek karşılanıyor. Çiftimize bir ömür boyu mutluluk, sağlık ve huzur diliyoruz. Umarız hayatlarının her günü ilk günkü heyecanlarıyla, dolu dolu geçer ve birbirinden güzel anılar biriktirirler.