Kova Burcu Kadını Ve Erkeğinin Aşk Hayatı

Kova burcu olarak dünyaya gelen bireylerin karakteristik özellikleri, diğer burçlar arasından rahatlıkla sıyrılmaktadır. Kendine ait bir dünyaları olan, hayatta daima kendilerine bir hedef koyan, genel olarak mantıklarıyla hareket eden kova insanı, birtakım konularda fikir ayrılıklarına düşebilmektedir. Tüm bunlar; Aşk hayatı, cinsel hayat ve iş hayatı olarak değişmektedir. Buradaki asıl etken, yükselen burcun ne olduğu ve karakterinize olan yansıması. 


 Kariyeri ve amaçları hayatının ilk sırasında olsa da aşk hayatı da oldukça önemlidir. Tüm burçlar içinde hem kariyer hem de ilişkisini aynı doğrultuda ilerleten tek burç kovadır. Asla ikisini karıştırmaz. Biri iyi giderken diğeri kötü gitse de kötü olan iyi giden gidişatı etkilemez.


Kova Burcu Aşk Hayatı:

Kova kadını ve erkeği bu konuda birbirinden farklıdır. Kova kadını aşkını yaşarken zekasını ve kadınlığını kullanır. Dolu dolu yaşar aşkını, kimseye akıl danışmaz, sevgisini söylemez gösterir, bazen anlamsız gelir tavırları ama kendi içinde anlamlı olabilir. Vurdumduymaz görünür ama çok duygusaldır. En ufak bir mimik hareketine alınabilir. Bazen de alınacağını düşündüğünüz bir şeye hiç alınmaz. Bunun nedeni şu, kova kadının o an ne hissettiğiyle ilgilenmesidir. Eğer siz ona mimik hareketinizle bile kötü bir his verirseniz, bunu kesinlikle anlar.


 Zekası ve dikkat ettiği noktalar bazen partnerini korkutabilir boyuta gelebilir. Dışardan bakıldığında kıskanç bir kadın profili de görünebilir. Ama, işin özünde merakı vardır. Partneriyle ilgili her bilgiye sahip olmak ister. Bulunduğu yerden , sohbet ettiği arkadaşına kadar. Bazı durumlarda dayanılmaz bir hal alsa da kova kadınıyla olmak erkeği şanslı hissettirir. Bakımlı, özgüveni yüksek, anlayışlı, yetenekli, zeki, yetinmeyi bilen ve cazibeli bir yapısı olduğundan ful paket gibi gelir karşı tarafa.


 Kova erkeği kadının tersine çok duygusaldır ve bunu göstermekten çekinmez. Güvendiği ve inandığı kadına tüm kapılarını sonsuz açar. Sadakatinin sorgulanmasından nefret eder çünkü sadıktır. Yalan söylemez. Neyse odur onun için. Sevmiyorsa eğer, yalandan seviyorum demez. Söz verdi ise mutlaka tutar. İşine geleni istediği şekilde anlatabilme yeteneğine sahiptir. İkna kabiliyeti fazlasıyla yüksektir. Olmazsa olmazı insanları denemektir. Flört ediyorsa mutlaka kendince test eder partnerini. Başlıca kuralları vardır özel hayatında. Bu nedenle test şekli değişebilir. Kimi zaman üslubunuza, kimi zaman oturuşunuza, kimi zaman da bir garsona yaklaşımınıza. Bunu anlamanız imkansızdır. Çok ufak şeyler onun için hayati kararlar demek olabiliyor. Kadını ve erkeğini ayırt etmeksizin, kova burcu insanı oldukça flörtöz bir yapıya sahiptirler. Kur yapmayı severler. Fakat konu ciddi bir ilişkiye gelirse en olmadık detaylara bile dikkat ederler . Bir kova ile beraber iseniz, ve ciddi bir ilişkiye bürünmesini istiyorsanız her an tetikte olmalısınız.